Betticket Para Yatırma ve Çekme

betticket-para-yatirma-cekme

Betticket para yatırma ve para çekme uygulamaları ile ilgili merak ettiğiniz tüm detaylara bugün ayrıntılı olarak yer vereceğiz. Böylece hangi uygulamalarla transfer işlemlerini tamamlayabileceğiniz ve hangi limitler ile birlikte para aktarma işlemlerinizi yerine getirebileceğinizi öğrenmiş olacaksınız. Betticket canlı bahis sitesi kurulduğu günden itibaren finansal yöntemlerini sürekli olarak güncellenmektedir. Özellikle denetimlerin artması sebebiyle üyelerin kimlik bilgilerini muhafaza edebilecek pek çok farklı uygulamaya yer verilmektedir. Bu şekilde hem hızlı hem de güvenilir yöntemlerle birlikte para yatırabilir para çekebilirsiniz. Bunun için öncelikli olarak Betticket üyelik işlemleri ile siteye hesap açmanız gerekmektedir.

Betticket Para Yatırma Yöntemleri Nelerdir?

Betticket para yatırma yöntemleri için farklı uygulamalara yer vermektedir. Oldukça geniş tutulmakta olan yöntemler bilhassa son dönemde yeni uygulamalarla ön plana çıkıyor. Onlardan olan Paygiga, Rocketpay hızlı havale yöntemi diye nitelendirilmektedir. Bu uygulamalar klasik havaleyi daha da hızlandırmakta, böylece güvenilir bir şekilde transfer işlemi tamamlanmaktadır. Paytopayz yine gözde olan uygulamalardan birisidir. Kripto para birimlerinin tamamıyla ve özellikle Bitcoin ile para yatırabilirsiniz. Qr kod, referans kodu ve Cepbank banka kaynaklı olan para yatırma yöntemleri içerisinde bulunuyor. Ayrıca banka havalesi ile işlem yaparken sanal hesaplar arasında bulunan jeton, Paykasa, papara ve Ecopayz uygulamalarıyla hesabınıza transfer gerçekleştirebilirsiniz.

Betticket Para Yatırma Limiti Var Mı?

Betticket para yatırma limiti uygulanmakta ve uygulamalara göre de değişiklikler gösterilmektedir. Ecopayz uygulaması ile para yatırmak istiyorsanız minimum 50 TL yatırım işlemi yapmanız gerekmektedir. Bitcoin uygulaması ile yatırım yaparken 250 TL alt limitli transfer işlemi yapabiliyorsunuz. Qr kod ve referans kodu uygulamalarında da alt limit 50 TL olarak belirlenmiştir. Eğer banka havalesini kullanarak para yatıracaksanız minimum limit 500 TL olarak sitede yer alıyor. Jeton ve Ecopayz uygulaması ile minimum 10 TL, papara uygulaması ile minimum 100 TL, Paykasa uygulaması ile minimum 10 Euro para yatırmanız gerekiyor.

Betticket Para Çekme Yöntemleri Nelerdir?

Betticket para çekme yöntemleri için 5 farklı uygulamaya yer vermektedir. Oldukça geniş tutulmuş olan ödeme talep yöntemleri içerisinde banka havalesi ilk sırada yer alıyor. Ayrıca Paygiga ve Ecopayz uygulamalarıyla da ödeme talebi oluşturabiliyorsunuz. Bitcoin ve papara uygulamaları diğer yöntemlerdir.

Betticket Para Çekme Limiti Nedir?

Betticket para çekme limiti oldukça makul seviyelerde belirlenmiş bütün uygulamalar için standart olan limitler belirlenmiştir. Uygulamaların tamamıyla minimum 5 maksimum 30 dakika içerisi çekim talebi gerçekleştirebilirsiniz. 24 saat içerisinde sadece bir kere para çekme hakkınız bulunmaktadır. Böylece tek seferde minimum 100 TL ve maksimum 15000 TL günlük çekim limiti bulunuyor. Haftalık çekim limitiniz en fazla 100 bin TL olarak yer alabilir. Bir ay içerisinde maksimum 250000 TL para çekim işlemi yapabiliyorsunuz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir